Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pagesОренда водних атракціонів – “Art-Event”

Улюблений вид літнього відпочинку дітей та їхніх батьків – водні атракціони для дітей. З ними звичайний вихідний на морі чи річці перетворюється на феєричне свято. Багатофункціональні, яскраві та веселі розваги урізноманітнять навіть саму спокійну відпустку і розворушать будь-яку компанію. Для молодших дітей ми пропонуємо побігати в надувній кулі, прокотиться на водних гойдалках і, звичайно ж, випробувати всі наші водні гірки, а для старших хлопців та їхніх батьків у нас є водне поло, водний волейбол, зорб-туба та футбол на слизькому полі.

Взявши в прокат водні атракціони, ви точно створите незабутню урочистість дітям та їхнім батькам. До речі, наші розваги підійдуть не лише для дитячого дня народження – як показує досвід, вони користуються популярністю на літніх корпоративах і пікніках. У будь-якому випадку вам забезпечено море веселощів та позитивних емоцій!

Корисні водні ігри

Літо – улюблена пора малюків та їхніх батьків, але часто буває так, що їм не вдається вирватися на море. Однак це не привід позбавляти себе тепла, літньої засмаги та веселощів. А тракціони та ігри на воді  перетворять будь-яке водоймище на справжній аквапарк!

Великим плюсом катання на наших водних гірках є те, що воно не тільки приносить радість дітям, а й сприяє покращенню координації, зміцненню м’язів та вестибулярного апарату. Всі наші атракціони безпечні в експлуатації та проходять ретельну перевірку перед здачею в оренду.

Для того, щоб організувати грандіозне свято на воді, зовсім не обов’язково витрачати багато грошей на покупку розваг – будь-який наш атракціон можна взяти в оренду і ми доставимо його у вказаний вами час. Таким чином, ви отримаєте масу класних вражень та спогадів про відпочинок без шкоди для вашого гаманця. У нашому агентстві ви можете взяти в оренду водні атракціони за доступною ціною та з доставкою до будь-якої точки України. Замовте на літо найнезвичайнішу програму розваг, яка надовго запам’ятається вам та вашим гостям.