Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pagesОренда атракціонів та розважального обладнання з доставкою по Україні.

Виїзні атракціони — Арт-Івент

Основне завдання організаторів будь-якого свята, чи то масштабне корпоративне свято, чи скромна дружня вечірка, – забезпечити веселе проведення часу та доставити радість усе запрошеним. І якщо після завершення розважального заходу очі гостей світяться від щастя, можна сміливо стверджувати, що завдання виконане на всі 100%! Досягнути цієї омріяної мети вам допоможуть атракціони, взяті в оренду. Прокат атракціонів – послуга, яка дуже затребувана в наш час і дозволяє перетворити кожен розважальний захід на феєричне дійство – свято, яке нікого не залишить байдужим!

Види атракціонів, що орендуються.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам напрокат найширший асортимент різноманітних атракціонів та ігрового інвентарю. Ви можете орендувати у нас:

Переваги оренди атракціонів та спортивного інвентарю

Атракціони набагато вигідніше купувати напрокат, ніж купувати в торговій мережі. Коротко перерахуємо основні переваги їхньої оренди:

 1. Якщо ви організуєте разовий захід та не плануєте влаштовувати подібні свята надалі, купувати дорогий атракціон – чисте божевілля! У разі економічно виправдана лише оренда.
 2. Ви не завжди зможете знайти у продажу той чи інший атракціон, який вам сподобався, а вибір розваг, які ми пропонуємо своїм клієнтам, неймовірно широкий.
 3. Будь-які ігри з часом набридають, купивши атракціон одного разу, ви будете змушені пропонувати його своїм гостям на кожному святі, доки він остаточно їм не набридне. В оренду ви можете брати все нові і нові ігри та спортивне обладнання.
 4. Беручи атракціони в оренду, ви не тільки заощадите гроші на їх купівлі, але й позбавитеся від «головного болю», викликаного пошуком місця, що підходить для зберігання громіздкого негабаритного обладнання.
 5. Оренда атракціонів позбавить вас від клопоту з їх транспортування, встановлення та демонтажу.

Доставка атракціонів нашим автомобілем

Один з важливих моментів під час замовлення атракціонів – це їх доставка до замовника.

Наша компанія   Art event . com . ua  здійснює доставку атракціонів виключно своїм автотранспортом, не вдаючись до послуг сторонніх компаній, завдяки цьому ціна на доставку значно нижча ніж у багатьох конкурентних компаній.

Доставка виробляється виключно вантажними автомобілями не старше 2016 року, це гарантує надійність і презентабельний зовнішній вигляд обладнання, що доставляється, і самої логістики.

Ми пропонуємо кілька варіантів доставки атракціонів нашим клієнтам:

 • Доставка у обумовлені з клієнтом терміни.
 • Оперативна доставка по Києву та області, протягом декількох годин після здійснення замовлення.
 • Доставка атракціонів в Одесу, Харків, Львів, Рівне, Дніпропетровськ та інші міста протягом 24 годин після здійснення замовлення.
 • Самовивіз із нашого складу, за умови супроводу товару нашим інструктором
 • Доставка у Ваше місто довантаженням – попутно (використовуємо вільне місце в попутній машині)

Ми зацікавлені в розвитку нашої компанії, цінності старих та залученні нових клієнтів – тому можемо Вам гарантувати якісну логістику та своєчасну доставку товару в точно вказане місце та час.

Для вашого комфорту ми працюємо не тільки по Києву та Київській області, Ми здійснюємо доставку нашого обладнання в такі міста як: Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Черкаси, Луцьк, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Чернівці, Буковель, Полтава , Суми, Миколаїв тощо, а так само з величезним задоволенням здійснимо доставку у всі, навіть найвіддаленіші міста та села.

Наші ціни:

 • Доставка по Києву 800 грн.
 • Доставка у межах 20 км. від Києва  1200 грн.
 • За межами Київської обл.  – Договірна ( 8 грн.  кругорейс якщо сума замовлення  до 50.000 грн. )  

 

Компанія Art-event.com.ua – атракціони та доставка за найнижчими цінами!