Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pagesОренда та прокат атракціонів | Тімбілдінг

Тімбілдінг – це відносно нове поняття у сфері корпоративного менеджменту. Дослівно цей термін з англійської (teambuilding) перекладається як «командобудування». Саме ця орієнтація на формування єдиної, згуртованої команди та створення дружньої атмосфери в колективі лежить в основі кожного атракціону, що пропонується вам у цьому розділі.

 

Тімбілдінг гри – це чудовий спосіб прищеплення та вдосконалення навичок роботи в колективі, розвитку командного духу, посилення почуття згуртованості співробітників корпорації та зміцнення довіри між ними. В даний час тимбілдинг визнаний одним з найефективніших інструментів управління персоналом, тому жодне сучасне корпоративне свято вже не обходиться без подібних ігор.

Наші атракціони для тимбілдингу є комплексами різних завдань, в ході виконання яких учасники гри знаходять нові точки дотику, вчаться краще розуміти товаришів і активно взаємодіють один з одним для досягнення спільної мети.

Для святкових заходів, які проводяться у закритих приміщеннях, ми готові надати вам такі атракціони як:

 

  • «Лабіринти»,
  • «Гігантські шашки»,
  • «Клітини та купини».

 

Кожен із них по-своєму цікавий, тому будь-який запрошений на захід неодмінно знайде собі розвагу до душі.

Влітку ж, у хорошу погоду, ви можете організувати тимбілдинг гри на свіжому повітрі та орендувати у нас для цих цілей атракціон «Бамперфутбол» або «Скачки».

Незалежно від того, на якому саме атракціоні ви зупините свій вибір, усі учасники тімбілдінг-корпоративу неодмінно отримають потужний заряд бадьорості та гарного настрою, а потім довго ще будуть із задоволенням згадувати, як вони разом билися над виконанням особливо складного завдання.