Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages



Каталог послуг

Оренда та прокат атракціонів | Настільні ігри

Історія однієї з найпопулярніших розваг нашого часу, а саме настільних ігор, налічує не один десяток століть. Так, вилучені з каменю гральні кубики археологи знаходять у розкопках, що датуються третім тисячоліттям до нашої ери. Незважаючи на такий солідний вік, настільні ігри не втратили своєї привабливості – у них із найбільшим задоволенням, як і раніше, «ріжуться» і дорослі, і підлітки.

Настільні ігри. Оренда чи покупка – що вигідніше?

У дитинстві у кожного з нас, напевно, були свої улюблені настільні ігри – старші із азартом заповнювали картки лото, а представники молодшого покоління натхненно заробляли свої перші мільйони у незабутній Монополії. Однак у кожної, навіть найулюбленішої, цікавої гри є один досить суттєвий недолік – згодом він набридає. Вдосталь награвшись у настільну забаву, ми без жалю засуваємо її на далеку полицю і більше про неї не згадуємо. Тому і немає сенсу витрачатися на придбання настільних ігор – стоять вони часто чимало, а доля на них чекає одна – забуття в курній комірчині.

Але як же бути, тим, кому хочеться скоротати вечір у дружній компанії за грою в «Настільний хокей» чи «Скреббл», а їх у будинку немає? Не бігти ж за ними до магазину? Звичайно, ні! Вихід із такої ситуації один – оренда! Причому брати настільні ігри напрокат вигідно у матеріальному плані. Крім економії коштів, оренда дає можливість урізноманітнити асортименти розваг і вибирати їх відповідно до інтересів запрошених гостей. Так, наприклад, для дружніх посиденьок за філіжанкою кави чудово підійдуть інтелектуальні логічні ігри, для сімейного дозвілля – «Свінтус», головоломки та всілякі вікторини, а для молодіжної вечірки – мініатюрна рулетка або «Настільний футбол».

Говорячи про настільні ігри, слід зазначити, що не всі вони, незважаючи на свою назву, мають на увазі гру, сидячи за столом. Багато таких ігор призначені для активного проведення часу. Взяти, наприклад, останнім часом «Аерохокей», що став дуже популярним. Столи для такого повітряного хокею нині встановлені у багатьох спортивних барах та кафе, проте до них часто вишиковується черга з бажаючих поганяти мініатюрну шайбу під улюлюкання та вигуки глядачів. Якщо ви теж любите цю гру, але не любите галасливі розважальні заклади, ви можете взяти «Аерохокей» у нас в оренду та відвести душу без усілякого стояння у черзі та єхидних коментарів оточуючих.

Крім найширшого асортименту, здатного задовольнити інтереси гравців будь-якої статі та віку, ще одним великим плюсом настільних ігор є їхня компактність. Завдяки цій їх якості, гру можна вести практично в будь-якому місці, чи то малогабаритна квартира, чи зал, орендований для проведення корпоративного заходу. Наступна безперечна перевага настільних ігор – широке охоплення аудиторії (у багато хто з них можна грати командно), тому такі ігри чудово підходять для розваг гостей, запрошених на будь-який святковий захід, починаючи від дитячого дня народження і закінчуючи корпоративним торжеством або студентським міжсобойчиком.

Таким чином, настільні ігри, взяті в оренду, – це чудовий спосіб заощадити гроші на їх купівлі, розважити запрошених на свято та надати їм заряду позитивного настрою, згуртувати колектив та дати гостям можливість, хай і ненадовго, знову відчути себе безтурботними та щасливими дітьми.

Оренда настільних ігор у Києві

На сайті нашої компанії представлений широкий асортимент найпопулярніших настільних ігор. Ви можете вибрати з них ту, що вам до вподоби і орендувати її на потрібний час. Якщо ж у вас, що називається, «розбігаються очі» від такого достатку ігор, і ви вагаєтесь з вибором, вам на допомогу прийдуть наші менеджери – вони дадуть вам слушну пораду, опишуть переваги та правила тієї чи іншої гри та допоможуть оформити замовлення.

Ви все ще вагаєтесь? Досить роздумувати! Наша компанія успішно працює у сфері прокату обладнання для свят уже більше 3 років, тому ми знаємо про ігри та атракціони (ну чи майже все :)). Звертайтеся до наших фахівців, вони розсіяють усі ваші сумніви та допоможуть перетворити банальний розважальний захід на незабутнє свято!