Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Анімаційні програми Київ — Art-Event

Організація та проведення дитячих свят улюблена наша робота вже понад 5 років. За цю годину ми накопичили величезний досвід, і проведення дитячого свята будь-якого формату, починаючи від зустрічі з пологового будинку і закінчуючи випускним вечором у школі, ми перетворюємо на грандіозний, радісний та безтурботний для Вас захід.

Жодна казка не обходиться без чарівного помічника, який наставляє героїв на вірний шлях, допомагає впоратися із лиходіями та знаходити рішення у безвихідних ситуаціях. У нас працюють справжні чарівники, які перетворюють дитячий День народження на справжню казкову історію. Називаються вони дитячі аніматори. З ними будь-який ювілей, Новий Рік, випуск зі школи чи саду наповниться чарівною атмосферою, щастям та дитячими посмішками. Їхня робота полягає в тому, щоб зробити будь-яке торжество яскравим і незабутнім.

Що вміють дитячі аніматори?

Професія аніматора вимагає від людини безліч якостей та вмінь, головним з яких для нас є любов до дітей та вміння знаходити з ними спільну мову. Саме ці якості є першочерговими для всіх наших працівників. Їхня основна мета – створити теплу дружню обстановку, яка неможлива без усмішок і задерикуватого дитячого сміху.

Другою за важливістю рисою дитячого аніматора є навичка застосування в ролі та вміння достовірно зобразити персонажа казки чи мультфільму. Аніматор на свято повинен вміти показати хорошого прибульця, хороброї людини-павука або милу феєчку. Тільки в такому разі діти будуть повністю залучені до того, що відбувається, і свято пройде у невимушеній атмосфері. На аніматорі лежить велика відповідальність, він керує програмою свята, оголошує конкурси, роз’яснює їхні правила та допомагає дітям упоратися із завданнями. Наш персонал має величезний досвід в організації урочистостей для дітей та педагогічних навичок, завдяки чому без проблем справляється з організацією заходів будь-якої складності. Ми хочемо, щоб наші аніматори були артистичними та знали, як настроїти людей на позитивний лад. Вони не лише артисти, а й педагоги та психологи. Саме тому їхні заходи найкреативніші, веселіші та невимушені. Замовлення клоуна на будинок подарує вашій дитині свято, про яке залишаться найсвітліші та найтепліші спогади.

Також відзначимо такий важливий момент як акуратність та зміст реквізиту у належному вигляді. Наші співробітники стежать за охайністю та чистотою костюмів, адже Попелюшка чи Снігуронька не можуть бути в не розчесаній перуці чи старій сукні. Окрім костюмів ми стежимо за декором приміщення, обладнанням для конкурсів та іншими важливими дрібницями, без яких неможливо створити святковий настрій.

Аніматори вміють правильно спілкуватися

Можна сміливо сказати, що успіх свята на 50% залежить від цього, як аніматор вміє розмовляти з дітьми. Малята часто відволікаються, їм складно довго концентрувати увагу на чомусь одному, тому голос ведучого має бути досить гучним та чітким. При цьому він повинен пам’ятати, що надто гучна мова може відлякувати і бентежити маленьких учасників урочистостей. Також наші аніматори можуть змінювати голос та інтонації в залежності від того, якого персонажа їм належить грати – клоун, Лунтік, Людина-павук та капітан Джек Горобець не можуть говорити одним і тим же голосом. Ми можемо провести свято як російською, так і українською, і цей момент обов’язково уточнюється з батьками.

Ми знаємо, як поводитися у форс-мажорних ситуаціях

Всі ми знаємо, що працювати з дітьми іноді буває важко, малюки можуть злитися, соромитися, ображатися чи бояться брати участь у тому чи іншому конкурсі – їм набагато складніше впоратися з емоціями, ніж дорослим. Часто ті, хто не зайняв першого місця у конкурсі чи змаганні, ображаються на інших хлопців і завдання аніматора полягає в тому, щоб вчасно це замінити, відволікти дитину та дати їй проявити себе в будь-якому іншому завданні.

На святах часто збираються діти, які до цього не були знайомі, у такому разі аніматору потрібно буде налагодити спілкування та створити з малюка дружну команду, яка буває досить складною справою. Наші співробітники вміють створити теплу та довірчу атмосферу, в якій дитина може подолати сором’язливість і першою заговорити з однолітками чи ведучим. Минає всього хвилин десять-п’ятнадцять програми, і діти граються між собою, начебто вже давно знайомі.

Ще варто відзначити моменти, в яких малюки з неспокійним темпераментом виявляють зайву діяльність та не хочуть брати участь у танцях та конкурсах. У такому разі наші аніматори допоможуть дитині заспокоїтись та зацікавлять її грою з іншими хлопцями.

Аніматор на День народження завжди дотримується техніки безпеки

Для кожного з батьків безпека його малюка завжди стоїть на першому місці. До обов’язків дитячого аніматора входить не лише стежити за дотриманням правил, а й дивитися, щоб ніхто з хлопців не зміг самостійно кудись відійти із заходу. Завдяки великому досвіду наші співробітники вміють запобігати таким ситуаціям і зробити так, щоб усі діти були захоплені грою або конкурсами і не намагалися втекти. У ході заходу ми використовуємо різний реквізит, за яким ведеться максимальний контроль. Ми впевнені у надійності нашого обладнання та гарантуємо безпеку його експлуатації. Справність та надійна робота реквізиту – запорука проведення заходу на найвищому рівні.

Наші технології не стоять на місці

Мета нашого агентства – зробити свято вашої дитини незабутньою і схожою на найкращу казку. Тому ми постійно вдосконалюємо свої педагогічні навички, розширюємо базу атракціонів та завдань, набуваємо реквізиту та цікавимося новими тенденціями в галузі проведення заходів. Наші співробітники завжди зазначають, що із програми припало до душі глядачам, що дозволяє розширювати нашу базу та вдосконалювати асортимент конкурсів та розваг. У цій галузі наші співробітники працюють цілу годину.

Наші дитячі аніматори створять казковий та яскравий настрій вам та вашим малюкам. Ми перебуваємо в діалозі та уважно вислухаємо всі ваші пропозиції. Зробивши замовлення клоуна на будинок у нас на сайті, ви гарантовано отримуєте свято для дитини, оформлене на найкращому рівні.