Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Оренда атракціонів віртуальної реальності

Найяскравіші Hi-tech новинки від “Art-Event”

Ласкаво просимо у світ віртуальної реальності! У чудовому вигаданому світі, в якому можливо все, у світ, не містить фізичних заборон та обмежень, властивих нашому Всесвіту. Щоб перенестися в цей фантастичний субпростір, надягніть на голову VR шолом, широко розплющте очі і приготуйтеся до зустрічі з незвіданим.

Що на вас чекає у віртуальному світі?

Атракціони з ефектом глибокого занурення в уявну реальність розсунуть межі світобудови та відчинять перед вами ворота у чарівну країну. На її просторах пасуться мамонти, полюють кровожерливі тиранозаври, а влучні стрілки рятують світ від навали злісних зомбі. У цьому світі ви легко можете стати знаменитим археологом або освоїти навички керування космічним кораблем.

Наші VR атракціони оснащені контентом кількох типів:

  • Гостросюжетні ігри для любителів гострих відчуттів.
  • Різні симулятори із ефектом повної присутності – шутери, авіасимулятори, спортивні симулятори змагань.
  • Естетні колоритні ролики для охочих помилуватися екзотичними метеликами або відвідати зали Лувру.

Але це ще не повний перелік насолод! Крім всіх перелічених «плюшок» в оренду VR окулярів та шоломів входить набір контенту доповненої реальності.

Незважаючи на те, що науково-технічний прогрес у сфері розваг рухається семимильними кроками, VR атракціони в Україні ще залишаються екзотичними девайсами, рідко кому вдалося зазнати справи. Отже, оренда цих пристроїв перетворить будь-який захід на незабутнє свято.

Асортимент атракціонів віртуальної реальності

Вибір VR атракціонів, запропонованих нашою компанією, настільки великий, що задовольнить навіть найвибагливішого клієнта. Ми готові надати в оренду більше двох десятків різновидів девайсів такого роду, у тому числі:

  • новинку на ринку ігрових пристроїв – просунуту систему віртуальної реальності HTC VIVE, що забезпечує повне занурення геймера в інший вимір;
  • симулятори віртуальної реальності: “Віртуальний стрілець”, “VR симулятор польотів”, “VR Шаттл”;
  • розважальні девайси “Відеоселфі 360Х”, “Повітряний екран Polivizor”, окуляри “OculusRiftTouch”, призначені для релаксу та приємного проведення часу;
  • танцювальні машини для веселих дансингів змагань під керівництвом досвідченого віртуального інструктора;
  • принтер “Друк на каву”, здатний наносити різні “їстівні” зображення на поверхню кавового співу, молочних коктейлів та морозива;
  • приставки “Ретро Денді” та “Xbox One” – справжні маленькі машини часу, які перенесуть дорослих гравців під час їхнього безхмарного дитинства.

Наші гарантії

Приймаючи у нас в оренду будь-які VR атракціони, ви можете бути впевнені у їхній якості. Всі аксесуари та супровідна апаратура, які ми пропонуємо своїм клієнтам, сертифіковані. Наші спеціалісти регулярно перевіряють працездатність наших атракціонів та при виявленні найменших неполадок, оперативно їх усувають. Тому, орендуючи наше обладнання, ви гарантовано отримуєте високоякісну апаратуру, що працює «як годинник» і картинку, що відтворює, з високим ступенем точності. Таким чином, ваші гості отримають справжню насолоду від споглядання барвистого віртуального світу, що практично не відрізняється від реального.

Маленький бонус усім нашим орендарям: у вартість оренди включені послуги досвідченого спеціаліста нашої фірми, який налагодить роботу атракціону та підкаже гравцям різні фішки, які зроблять їхню подорож віртуальними світами ще більш захоплюючою.

Оренда VR атракціонів – це чудовий спосіб розважити гостей та перетворити банальний розважальний захід на незабутнє свято.