Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Виїзний тир — Art-Event

Що таке виїзний тир?

З усіх наших розваг Виїзний тир найпопулярніший і найпопулярніший. Його організують на різні урочистості, починаючи від ювілеїв і закінчуючи святкуваннями Нового року та інших пам’ятних дат. Наше агентство організує цей захоплюючий захід для малюків та їхніх батьків, доставивши все необхідне обладнання. На наш досвід, на будь-якій вечірці тир викликає ажіотаж і збирає компанію, які бажають помірятися у спритності та окомірі.

Для яких свят слід замовляти виїзний тир?

Виїзний тир має неймовірний попит на вечірках, до речі, не тільки у чоловіків, а й у жінок, які теж люблять спробувати свої сили у стрільбі з різних видів зброї. Для його організації вам не потрібно докладати багато зусиль – просто зв’яжіться з нашим менеджером, уточніть яку зброю вам до вподоби і вкажіть дату і час проведення урочистостей. Ми не лише підвеземо весь необхідний реквізит, а й проведемо майстер-клас із поводження з ним. У вашому розпорядженні буде значний арсенал озброєння: трубки-сарбакани, рогатки, страйкбольні приводи, пневматика, лазерний тир і навіть арбалет. А для малюків ми приготували захоплюючу стрілянину з рогатки за мотивами гри ЕнгріБердз. Ми гарантуємо, що будь-який з цих видів тиру викличе у вас та ваших гостей море позитивних емоцій та дитячого захоплення.

В даний час замовлення тиру на свято стає все більш популярним, адже воно чудово поєднується зі сценарієм будь-якої урочистості, починаючи від дитячого свята і закінчуючи новорічним корпоративом. Найкраще тир вписується у формат тематичного вечора, наприклад, на тему мафії чи піратів. Крім можливості помірятись у спритності та точності, тир дозволяє організувати масу захоплюючих конкурсів з розіграшем призів.

Ще одним плюсом виїзних тирів є їхня мобільність – необхідне обладнання можна легко доставити у вказану точку, а після свята також швидко прибрати. Якщо у вас чи ваших гостей немає досвіду поводження зі зброєю, то не біда – наші інструктори вас навчать тонкощам цієї справи та проконсультують з техніки безпеки.

Як замовити оренду виїзного тиру?

Хочете відзначити пам’ятну дату так, щоб вечірка надовго запам’яталася вам та вашим гостям? Немає нічого простішого – оренда виїзного тиру вирішить вашу проблему! Наприклад, тир дуже доречно припаде на корпоративах: дух суперництва, бойовий настрій та спілкування у невимушеній обстановці допоможуть налагодити стосунки з колегами та відпочити після напруженого дня.

У Світі розваг ви знайдете найасортимент спорядження для тиру – у нас можна постріляти з класичної пневматичної гвинтівки, озброїтися цибулею та стрілами, арбалетом та заодно випробувати різні мішені. Яку б ви не вибрали зброю, стрілянина в нашому тирі обов’язково принесе вам тільки позитивні емоції.

Замовивши у нас тир, ви можете не турбуватися про заходи безпеки, оскільки наші співробітники обов’язково перевіряють все обладнання перед здаванням в оренду та стежать за дотриманням техніки безпеки. Запрошені гості, напевно, оцінять цей простий і водночас дуже захоплюючий атракціон, який, безумовно, стане хітом вашої урочистості. Найбільшою популярністю оренда тиру користується у великих містах, проте ми готові доставити все необхідне обране місце України.

Як зробити замовлення?

У нашому асортименті є найнеймовірніші розваги та конкурси для корпоративів, ювілеїв, тематичних паті та інших пам’ятних дат. Вам просто потрібно вибрати сподобався атракціон, і ми доставимо його у вказане місце та час. Наші інструктори не тільки зроблять встановлення та налагодження всього спорядження, але й стежитимуть за його правильним використанням. Якщо ви вирішили замовити тир в оренду, просто зателефонуйте нашим фахівцям, і вони проконсультують вас з усіх питань. З нами ваше свято буде ідеальним!