Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Оренда обладнання | Спортивні атракціони

Що таке веселе свято? Відповідь на це запитання, здавалося б дуже проста – стіл, що ламається від смачної їжі, життєрадісні гості та не менш життєрадісні музиканти, танці до упаду та веселець-ведучий, що розважає запрошених різноманітними примовками та конкурсами.

Однак не всім гостям подобається грати у фанти або малювати автопортрет із зав’язаними очима. Для любителів активних ігор, натур енергійних та легких на підйом оптимальним варіантом розваг будуть спортивні атракціони.

Такі атракціони можна взяти напрокат для святкування дня народження, корпоративної урочистості чи дружніх посиденьок. Деякі з них є варіацією класичних видів спорту, але в кожному з них неодмінно є своя особливість, що робить їх особливо цікавими та цікавими.

Візьмемо, наприклад, атракціон “Банджі-ран”. Завдання гравців у ньому дуже просте – обігнати свого суперника на надувному батуті. Здавалося б, нічого складного, однак зробити це не так просто. Фішка атракціону полягає в тому, що його учасники прив’язані до Старта тугими гумками, що їх уперто тягнуть назад. Тому гравцям, щоб вибитися в лідери, доводиться серйозно пихати (на величезну радість глядачів).

Ще один чудовий спортивний, але цього разу пляжний атракціон – «Слизький футбол», поле якого є неглибоким надувним басейном, по щиколотку заповнений водою. У спекотний літній день ганяти м’ячик по такому освіжаючому «полю» – одне величезне задоволення!

Хочете здивувати та порадувати своїх гостей? Досить розмірковувати – наші спортивні атракціони (пропоновані в оренду за цілком демократичною ціною) зроблять кожне свято незабутньою щасливою подією.