Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Організація дитячих свят – Арт-Івент

Найяскравіші та найкрутіші дитячі свята від “Art-Event”

Дитяче свято – це один з найбільш масштабних заходів для сім’ї, це посмішки та щастя, радість та веселощі. Найбільше щастя для батьків чути радісний сміх та бачити блиск захоплених очей дітей. Дитячі свята Київ – перше, про що подумає люблячий батько, який вирішив подарувати своєму дитині найкращі моменти життя.

І якщо Ви також замислюєтеся над питанням, як у Києві організувати найкраще свято для дітей, тоді Ви потрапили за адресою до агентства «ART-EVENT». Адже організація дитячих свят у Києві – це не лише наша спеціалізація, це і те, чим ми живемо, це наше покликання. Ми агенція «ART-EVENT» – професіонали у сфері організації дитячих заходів будь-якого масштабу. Вже майже 5 років ми створюємо найяскравіші, феєїчніші, чарівніші та незабутніші дитячі свята в Києві, та інших містах.

Ми легко організуємо для Вас дитяче свято під ключ. Підберемо все від оформлення приміщення до розваг та спецефектів.

Наша агенція організації свят — ідеальний інструмент, який допоможе Вам знайти все, що потрібно для того, щоб свято запам’яталося Вашій дитині та її гостям.

Крім того, ви можете замовити будь-яку з наших послуг!

Однією з найбільш популярних послуг нашої компанії є оренда батута Київ.

У нас в наявності налічується понад 20 видів понад сучасні та якісні надувні, батути, комплекси та гірки, ми працюємо без посередників, тому можемо бути впевнені на 100 % в якості нашого інвентарю.
Для вашої зручності ми разом з вами підберемо місце проведення дитячого свята, запросимо веселих клоунів, казкові герої проведуть тематичні програми. На дитяче свято приїдуть дресовані тварини, папуги, собачки, хом’ячки ми запросимо артистів оригінального жанру, фокусників-ілюзіоністів, аква-грімерів, художника шаржиста, поставимо яскраві атракціони. Діти великі ласуни, тому ми пропонуємо замовити смачний торт для іменинника. Яскраві фарби дитячому святу додадуть оформлення кулями та феєрверк.

Серед послуг компанії є і така унікальна, як Party Bus – святкування урочистостей у салоні спеціально обладнаного для вечірок автобуса. Організація дня народження на колесах – щось нове, здивуйте своїх друзів.

Зберегти свої спогади можна у серці, а й у цифрових носіях. «ART-EVENT» пропонує послуги професійної фото та відео зйомки свята, з подальшою обробкою зображень та монтажем ролика. Ви завжди зможете освіжити пам’ять та емоції, побачити себе рік тому, 10 років тому, переглядаючи візуальний контент.

 

                     Як впливають наші свята на вашу дитину?

Організація дитячих свят із сюжетом допомагає творчому, розумовому і навіть фізичному розвитку, самореалізації та адаптації у соціумі. Адже у такий спосіб він бере участь у будь-якій грі, змагається та змагається зі своїми друзями.
Будь-яке дитяче свято є гарною винагородою за хорошу поведінку чи інші досягнення малюка, при цьому встановлюється та зростає авторитет батьків у його очах.
Дитячі свята прищеплюють добро, розвивають у дітях найкращі якості, гартують характер майбутнього лідера.

Чому ми?

У нас:

1. Кращі авторські дитячі програми для дітей будь-якого віку

2. Кращі дитячі аніматори на дитячий день народження.

3. Кращі казкові персонажі.

4. Кращі ростові ляльки.

5.Найкращий ігровий реквізит для наших програм.

6. Спеціально підібрана музика на дитячі свята.

7. Цікаві шоу – номери, артисти цирку та розважальні програми.

8.Великий вибір додаткових послуг, каруселі, батути, надувні гірки, angry-birds, зорби, м’які модулі, героскутери, басейни з кульками, машинки, солодка вата, молочні коктейлі, та багато іншого.

Як замовити свято у Києві?

Все дуже просто: зателефонуйте нам, розкажіть про поводження урочистостей, переваги іменинника (якщо ви хочете замовити організацію дитячого дня народження) та гостей свята, їх віці та кількості, передбачуваному місці проведення та особливі побажання – все інше зробить команда «ART-EVENT»!

Доставити задоволення своїй дитині дуже просто — достатньо набрати вказаний на сайті агентства номер телефону +38 (098) 557 42 74, +38 (066) 113 41 09 та замовити дитяче свято. Наші консультанти допоможуть вам обрати оптимальний варіант проведення заходу.

Співробітники агентства – це згуртована творча команда, яка складається зі справжніх майстрів своєї справи. Ми гарантуємо, що свято пройде на найвищому рівні, а ціни на проведення дитячого свята вас приємно здивують.