Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Організація весілля Вашої мрії

Найяскравіше і найкрутіше весілля від “Art-Event”

Весілля – безумовно, найщасливіша і значуща подія в житті кожної сім’ї, але до всього іншого це ще й кропіткий процес, який може позбавити Вас спокійного сну, якщо Ви наважитеся організувати все самостійно.

Весільний клопіт часто дуже приємний, проте неправильний підхід до організації урочистостей може перерости в справжній кошмар. Адже стільки дрібниць потрібно врахувати, починаючи від формату і місце розташування весілля, кількості гостей, вибору професійного фотографа і відеознімача, ведучого, закінчуючи віза. Все це лише крихітна частина питань, які необхідно вирішити майбутнім молодятам. Так чого ж почати і як організувати весь процес?

Насамперед потрібно зробити правильний вибір event – агенства. Вибравши нашу компанію «ART-EVENT», ви можете бути впевнені, що над створенням вашого свята працюватиме ціла команда справжніх професіоналів у своїй сфері. Кожен захід, який ми організовуємо – це сукупність ідей, знань та досвіду найкращих весільних фахівців, співпраця з якими дозволяє втілювати у життя будь-які ідеї.

З чого почати?

Перше, що потрібно вирішити будь-якій парі — це те, яким вони бачать своє весілля. Розкішною з величезною кількістю гостей чи скромною, за участю найближчих? Чи буде це розпис у загсі чи виїзна реєстрація? Чи вам до душі припаде сучасний варіант святкування вдвох, десь на екзотичному острові, на блакитному березі теплого океану? Варіантів дуже багато і всі вони індивідуальні та залежать виключно від ваших побажань, темпераменту, характеру, стану душі, сімейних традицій та бюджету. Тільки після вирішення цього питання ви зможете рухатися далі: обирати місце проведення заходу, формат весілля та його оформлення. Скромне весілля вимагатиме більш стриманого бюджету, проте більш пишне та розкішне може запам’ятатися яскравими емоціями та враженнями.

Чим допоможе Вам наше весільне агентство:

Мета нашої роботи: реалізація Ваших уявлень про ідеальне весілля. Ми керуємося Вашими побажаннями та надаємо Вам можливість контролювати процес організації весілля на будь-якій стадії.

  • Розробка індивідуального весільного стилю.
  • Підбір бенкетного залу.
  • Оформлення банкетного залу відповідно до індивідуального дизайну весілля
  • Послуги фотографа, відеографа
  • Виїзна церемонія
  • Весільний кортеж
  • Оформлення зони для побажань та фотозони.
  • Артисти оригінальних жанрів.
  • Ведучі та DJ

Весілля, організовані весільним агентством «ART-TVENT» – це запорука майбутньої міцної родини!

А для найменших гостей на вашому весіллі ми теж приготуємо особливу розвагу!

Як відомо, діти дуже активні і їм складно даються застілля та різні дорослі забави на весіллях. Замість відпочинку батьки тільки й думають чим би зайняти дітей. З послугою ОРЕНДА БАТУТІВ Ви зможете про це забути, і насолодитися чудовим святом, а Ваші діти запам’ятають цю подію надовго і будуть у захваті від отриманих емоцій та вражень.