Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages



Каталог послуг

Недорога відеозйомка на весілля у Києві: весільне відео першого дня Вашого спільного життя

Відеозйомка на весіллі – це непросте та дуже відповідальне завдання, тому не слід покладати весільну відеозйомку на родичів чи друзів. Для того, щоб весільне відео вийшло яскравим та професійним, не засмучуючи Вас низькою якістю, замовляйте послуги тільки у професійних відеооператорів або відеостудій.

Весільний відеооператор у Києві (незалежно від того чи працює він сам на себе чи в студії) – це професіонал своєї справи, який здобув відповідну освіту та вміє поводитися з відеоапаратурою.

Весілля – це унікальна урочистість у житті кожної людини, яка не має аналогів, тому дана подія має залишитися в пам’яті молодят, їхніх друзів та родичів на довгий час.

Наші роботи

Величезна кількість відеостудій та приватних відеографів пропонують такий вид послуги, як відеозйомка весілля. Київ – столиця, найкрасивіше стародавнє місто, в якому щороку одружуються понад 10 000 людей. Запрошений відеооператор на весілля просто не може дозволити собі проґавити навіть найдрібніші деталі весільної урочистості. Весільне відео – це мистецтво, що поєднує жанри документалістики та постановочну зйомку, що відображає це чудове свято.

Професійний весільний відеооператор сьогодні не другорядна людина на урочистості одруження. При грамотній організації весілля молодята думають про те, щоб замовити відео на весілля якомога раніше.

Наша студія при виборі рекомендує керуватися такими факторами:

  • стиль відеозйомки та монтажу
  • вартість знімального дня та подальшої обробки відео
  • професіоналізм робіт у портфоліо та їх кількість
  • підхід до клієнта
Наші ціни
Пакет “Стандарт” – 3500 грн.
1 камера, 10 знімальних годинників, Full HD якість, монтаж весільного фільму та кліпу, оформлення на подарункових dvd-дисках, передача всіх вихідних.
Пакет «Эліт» – 6000 грн.
2 камери + стедікам, слайдер, 10 знімальних годинників, слайдер, Full HD якість, монтаж весільного фільму та кліпу, оформлення на подарункових dvd-дисках, передача всіх вихідних.

Виготовлення весільного відео на сьогодні є однією з найбільш затребуваних послуг на ринку відеовиробництва. Численні пропозиції, які без проблем можна знайти в Інтернет на запити на кшталт «відеозйомка весіль київ», «відеооператор на весілля» тощо. відрізняються як за якістю, так і за ціною. На ринку працюють як студії з великою кількістю штатних співробітників, так і приватні відеографи, які працюють самостійно.

Ми належимо до окремого типу приватних авторських відеостудій. Саме тому наші ціни на весільне відео можна описати як демократичні, а якість відповідає європейському рівню. Весільна відеозйомка у нас проводиться постійним штатом власних операторів на нашій апаратурі, які мають багаторічний досвід роботи.

Існує думка, що весільна зйомка – це нудна і однакова робота, яка передбачає набір шаблонних прийомів, що застосовуються рік у рік. У нашому випадку це не так! Ми вважаємо, що зйомка весіль – це творчий процес, що потребує індивідуального підходу та повної віддачі відеооператора.

Чим відрізняється весільний відеооператор від фотографа Як правильно проводиться весільна відеозйомка і навіщо потрібний відеооператор на весілля

На завершення статті ми хотіли б дати кілька корисних порад на питання, які часто чуємо від молодят.

Ніколи не порівнюйте фотографів та відеооператорів, т.к. це дві зовсім різні незалежні одна від одної професії. Якщо у Вас є бажання замовити у нас фотозйомку Вашої урочистості – ми будемо дуже раді, але навіть якщо Ви вже замовили послуги стороннього весільного фотографа – нічого страшного. Ми часто стикаємося з тим, що відеозйомка на весілля замовляється у відеостудії, а фотографування – у приватного фотографа чи фотостудії.

Щоліта все менше весіль у Києві та інших великих містах обходяться без послуг весільного відеооператора. Весільна відеозйомка – це яскравий художній фільм про Вас, який збереже найсвітліші спогади та почуття на довгі роки.

Зйомка весілля в сучасних умовах розвитку технічного прогресу зробила крок далеко вперед. Аналогові формати відійшли назад завдяки FullHD та DSLR-камерам. Також щорічно відбувається оновлення програмного забезпечення, що дозволяє робити весільне відео яскравішим.

Найкраща FullHD якість відеозйомки весіль у нашій студії забезпечується сучасною фото- та відеоапаратурою, яку ми використовуємо, а саме відеокамери Panasonic AG-HMC154ER та фотоапарати Canon EOS5D Mark II та Canon EOS7D. Ми пропонуємо як однокамерну, так і двокамерну зйомку весіль.

Для того щоб уточнити ціни, дізнатися, чи вільний весільний відеооператор на потрібну дату, а також всі подробиці щодо робочого часу зйомки відеооператора на весіллі, достатньо зателефонувати нам за контактними номерами телефонів. Наш менеджер повністю відповість на всі Ваші запитання щодо того, як проводиться весільна відеозйомка у нашій студії.

Ми допоможемо зберегти найкращі моменти Вашого незабутнього свята на довгі роки!

Наші демократичні ціни не залишать байдужими, а стиль та запропоновані варіанти з відеозйомки на весіллі припадуть до душі.