Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages



Каталог послуг

Організація річниці, ювілею весілля у Києві

Найяскравіші та найкрутіші заходи від компанії «Art-Event»

В ідеях, які надає агентство, закладені сімейні цінності, традиції. Формат заходів сучасний та ретельно продуманий. Перед написанням сценарію важливо продумати деталі:

  • Оформлення свята буде проводитися для двох подружжя або кількох гостей.
  • Місце святкування річниці. Це може бути домашня обстановка, кафе, ресторан, виїзний захід на свіжому повітрі.
  • Формат події. Можна замовити свято із затишною спокійною атмосферою або справжнє свято з яскравою, насиченою конкурсною програмою.
  • Розваги для гостей. Атракційна підтримка. Це може бути дитяча зона, формат захоплення гостей конкурсів, розіграшів та багато іншого

 

Для святкування річниці удвох є безліч ідей – оригінальні романтичні вечері, гарні фотосесії, захоплюючі квести та цікаві екскурсії. Ви проведете цей день разом і отримаєте масу позитивних, незабутніх емоцій.

Організацію роковин у Києві можна продумати і для великої, галасливої компанії. На такий захід прийнято запрошувати всіх гостей, які були на весіллі. Святкувати дату одруження можна щороку і завжди по-різному.

Від ART-EVENT для вас завжди підготовлені:

  • Банкетна програма у відповідній стилістиці (ретро, сучасна, романтик) з продуманою танцювальною, гумористичною складовою.
  • Професійні ведучі, фотографи, танцюристи, оформлювачі. Надійна база підрядників.
  • Виїзні заходи – заміські виїзди, прогулянки морським транспортом, туристичні екскурсії.

Караоке, майстер-класи, пінні вечірки, квести все це та багато іншого можна обрати поспілкувавшись із представником агентства.

При оформленні замовлення будуть враховані всі ваші уподобання, ви зможете брати участь у складанні сценарію. Можна замовити часткову чи повноцінну організацію заходу. Вам підберуть індивідуальні декор, оформлення, флористику, сценарій. Під час свята проводитиметься фото та відеозйомка. Тож приємні спогади свята залишаться з вами надовго.