Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Наукове Шоу — від компанії Арт-Івент

Ми представляємо Вам яскраве, пізнавальне, захоплююче Шоу Наукових Експериментів із Сухим Льодом, Азотом, Тесло приладами та багатьма іншими науковими штуками. Шоу проводять професійні ведучі. Воно проходить в ігровій формі, з підсвічуванням та спеціальними ігровими приладами. У цій програмі діти не тільки веселяться, а й розвиваються, впізнаючи для себе щось нове та цікаве! Вся вистава абсолютно безпечна, багато разів випробувана та перевірена! Студія свят «Art-Event» проводить Наукове хімічне шоу як для дітей, так і для дорослих на корпоративах.

Розраховано програму на вік від 5-12 років, для малюків 3-6 років розроблено спеціальну програму, в якій ще більше активних експериментів, за участю дітей.

  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0

На корпоративах та програмах для дорослих працюють ведучі з досвідом проведення подібних заходів. Наукове шоу чудово доповнить будь-які посиденьки, додасть різноманітності та привнесе свої фарби. Особливо молоді компанії весело проведуть час! Артисти виступають у костюмах шаленого професора, які дітям дуже подобаються. На вибір ми маємо різні образи. Програму та сценарій ми можемо підібрати спеціально для Вас, виходячи із ситуації та побажань клієнта! Іменинник бере активну участь у програмі. Він стає почесним помічником професора, споряджається спеціальними рукавичками та окулярами. Діти в цьому обмундируванні почуваються по-особливому! Та й фотографії виходять барвисті! Подарунки для дітей дуже актуальні, ми обов’язково вручаємо грамоту імениннику, решта дітлахів отримують лізуни в подарунок, який вони самі і приготували, або інші цікаві подарунки.

  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0

Музичний супровід входить у будь-яку програму, потужність колонки підбирається залежно від потреби, за професійне озвучування потужними колонками йде невелика доплата.

Виїзд Києвом входить у вартість, а за місто – з доплатою на бензин.

Додатково можна замовити дискотеку під мильні бульбашки та світломузику, дітки з великим полюванням танцюють після захоплюючої науки, а також замовляйте будь-яку іншу програму з додаткових послуг. спромоглася стати вкрай популярною не лише серед молодшого покоління, а й зацікавити його батьків. Подібний захід є ідеальним варіантом як «цвях» програми, його часто проводять вже після того, як аніматори пограли з дітьми, влаштували основні конкурси.

  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0
  • uNLoUoF9kW0

Хімічні фокуси для дітей дійсно приковують до себе увагу, адже йдеться про інтерактивну захоплюючу програму, під час якої досвідчений професор демонструє своїм юним «учням» різні хімічні експерименти, трюки, фокуси. Більше того, він надасть інформацію про те, як ці хімічні процеси відбуваються та розкриє інші не менш цікаві секрети.

Замовити наукове шоу для дітей Київ варто як мінімум через те, що воно передбачає участь маленьких гостей у кожному з заходів. Хлопці справді можуть робити досліди своїми руками, «хімічити» та приємно дивувати своїх батьків. Мамам і татам не варто переживати, оскільки кожен з дослідів, що входять до вищеописаної програми, є повністю безпечним, компоненти і матеріали абсолютно нетоксичні. Тому привід для переживань має бути відсутнім. Єдині емоції, які переповнюватимуть усіх, – це радість, захоплення та здивування.

Багато хто досить часто задається питанням, пов’язаним з тим, чи вважається хімічне шоу для дітей на виїзд оптимальним варіантом для хлопців на свято і чи не буде їм нудно? Відповідь на це запитання проста: звичайно ж ні! Подібний захід є повністю інтерактивною програмою для дітей різного віку. Іменинника можуть оголосити головним помічником професора, а далі всі інші братимуть участь у захоплюючих дослідах. Крім того, ведучий завжди намагається ставити хлопцям питання, щоб підводити їх до вірних відповідей.

По завершенні вистави всі залишаться задоволені, діти точно не нудьгуватимуть, оскільки головний принцип нашого агентства полягає в тому, що брати участь повинні всі! Щоб провести хімічне шоу для дітей до школи, знадобиться мінімум приладдя. Йдеться про стол для ведучого (чим він більше, тим краще), водопровідну, теплу воду, електрику (однієї розетки буде цілком достатньо), а також стільці (крісла, пуфики, диван для діток). Кожен має зручно розташуватися та насолоджуватися дослідами. Ви можете не сумніватися та замовити наукове шоу на День Народження прямо зараз: ваші очікування гарантовано будуть виправдані! Сухий лід закуповується у спеціалізованих підприємствах та є очищеним, нешкідливим. Якщо у вас є додаткові питання, обов’язково дзвоніть нам та консультуйтеся. Успіхів!