Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pagesКаталог послуг

Захоплююче фаєр-шоу для Ваших подій

                                                                                                                                                     

  Ніч, динамічна музика, молоді люди в незвичайних костюмах виписують палаючими смолоскипами в нічному небі химерні візерунки. Це невигадливе, на перший погляд, дійство має фантастичний, прямо-таки чарівний ефект, занурюючи глядачів у гіпнотичний транс.

 

Батьківщиною фаєршоу є далека та екзотична Океанія – тисячі островів, розсипаних Тихим океаном. Якщо бути точнішим – Нова Зеландія та Гаваї. У перекладі з мови народу Маорі, корінного населення Нової Зеландії, пої (основний інструмент вогняного шоу) – це м’яч, прив’язаний до мотузки. Остров’яни виготовляли напої з лляного мішечка і мотузки, для набивання використовували всілякі наповнювачі: шерсть, рослинні волокна, каміння, корінь таро.

Воїни крутили напої для розвитку сили та координації рухів. Жінки племен теж освоювали це мистецтво, найчастіше для розваги. У ХХ столітті напої перейняли у новозеландських аборигенів артисти бродячих австралійських цирків. Відома також етнічна традиція «нестинарок» – танцівниці на розпеченому вугіллі в середньовічній Болгарії.

У 60х-70х роках минулого століття, вже по всій Європі та в Америці з’являються fireshow – театри, які демонструють вміння танців з вогнем під музику, у поєднанні з постановочними перфомансами та містеріями. Наприкінці 90-х років Fiershow переживає друге народження. Вогняне шоу та поінг (кручення поїв) переходять у розряд культового заняття, обростаючи власною філософією та естетикою. З’являються професійні школи вогняного мистецтва та центри навчання поінгу, де заняття проходять у комфортабельних залах, під наглядом майстрів та за чіткими методиками. Проводяться майстер класи, семінари та цілі фестивалі вогняного шоу! Такі, як burningman (USA)

 

 
або Всеукраїнський фестиваль вогняних театрів у Києві Kiev Fire Fest

Вогняне шоу приходить на велику сцену, стаючи професійним заняттям та покликанням для багатьох артистів та колективів, які здобули світову популярність. Cirque du Soleil cirquedusoleil.com

 

 
Агниво
art-event.com.ua
 
І насамкінець, несподіваний відео ролик. Екстремальне фаєршоу у світі моди! Такого Ви не бачили!